Saturday, May 18, 2024
HomeSportovníZkouška pro Courtoise

Zkouška pro Courtoise

EReal Madrid se utká s Cádizem v zápase 34. zápasu národního šampionátu ligy, titulu, který si bílí mohou matematicky zajistit v případě vítězství a pokud Barcelona nevyhraje později (18:30) proti Gironě v Montilivi.

Jak oznámil madridský trenér, Courtois debutuje v této sezóně po dvou zraněních kolena (kříž a meniskus) a Gler je startérem poprvé na Bernabu. Ancelotti vymění deset hráčů v souvislosti s utkáním Ligy mistrů proti Bayernu. Jen Nacho opakuje v jedenáctce bílých proti Cdiz.

DVORY Vrací se ke hře téměř měsíce po svém křížovém zranění.

Jeden na jednoho Realu Madrid proti C

KARVAJAL . Do jedenáctky se vrací poté, co nehrál v Mnichově kvůli suspendaci.

VÁLEČNÝ.Nový střelecký zápas pro Brazilce. Ožil v 10. minutě velmi tvrdou pravačkou, kterou Conan s obtížemi vytáhl.

NACHO.

jediný, který se opakuje v jedenáctce s ohledem na zápas evropského poháru.

FRAN GARCA.Přichází, aby si Mendy odpočinul.

MODRIC. Luxus pro madridský plán B.

CEBALLOS. Nová příležitost pro Utrerano. Skvělý míč za obranou Cadista k hledání Fran, jakmile hra začala.

CAMAVINGA.

SKLENKA. Poprvé jako startér na Bernabu pro velmi dobrého tureckého tvůrce hry. Vyšel s týmem plným talentu, aby se dostal pryč od dvou soupeřů.

BRAHIM.

JOSELU. Jeho spoluhráči ho chtěli od 1. minuty. Jeho přítomnost v jedenáctce změnila obvyklý model útoku v Madridu.

ANCELOTTI. Masivní rotace madridského trenéra, který myslí víc na zápas s Bayernem než na vyvázání ligy, kterou jeho tým prakticky vyhrál.