Friday, May 24, 2024
HomeSportovníXavi Hernandez plný hrdosti po comebackovém vítězství Barcelony nad Paris Saint-Germain

Barcelona má velkou šanci na postup do semifinále Ligy mistrů, když v prvním zápase čtvrtfinálového zápasu v Parc des Princes porazila Paris Saint-Germain 3:2. Katalánští giganti pozadu 2:1 zajistili vítězství ve francouzské metropoli góly Raphinhy (2x) a Andrease Christensena.

Barcelona prokázala skvělý charakter, když se na začátku druhého poločasu dvakrát inkasovala během dvou minut, a hlavní trenér Xavi Hernandez nedokázal potlačit svou hrdost, když po zápase mluvil do médií. MUDr.

„Dobře jsme bránili proti týmu, proti kterému je těžké hrát. Připravili jsme se dobře a jsem hrdý na kolektivní práci týmu.

„Jsme v polovině (k dosažení semifinále). Musíme být hrdí na předvedenou hru. PSG je skvělý tým. Je čas říct, že Barcelona žije. Vítězství vzbuzuje mezi našimi fanoušky vzrušení.”

Fanoušci Barcelony budou snít o postupu do semifinále, ale jak říká Xavi, práce je jen napůl hotová. Příští týden v Katalánsku musí být dohráno, ale jediné, co musí udělat, je vyhnout se porážce.