Wednesday, May 29, 2024
HomeSportovníTabulka umístění Copa Libertadores a Sudamericana 2024: Klasifikace a výsledky Datum 5

Tabulka umístění Copa Libertadores a Sudamericana 2024: Klasifikace a výsledky Datum 5

Anějaký v úvodní fázi Copa Libertadores 2024 a Copa Sudamericana 2024 došlo k překvapením a nečekaným výkonůmpředevším s přihlédnutím k výsledky brazilských klubů, které byly v prvních 4 dnech na pochybách. Chilské a bolivijské týmy navíc překvapily výsledky, které je přibližují k postupu mezi 16 nejlepších v každé soutěži.

V případě Argentinců, Kolumbijci, Uruguayců, Ekvádorců, Peruánců a Paraguayců, dochází k nesrovnalostem, a proto i nadále závisí na nejnovějších datech a výsledcích třetích stran při klasifikaci. A V případě venezuelských klubů neprojevily odpor doma a mnohem méně ze strany návštěvníků..

Výsledky a umístění Copa Libertadores 2024 – datum 5

Alianza Lima vs. Colo-Colo

Fluminense vs. Cerro Porteo

  1. Fluminense | 8 bodů | + 2 | 4 PJ.
  2. Cerro Porteo | 5 bodů | 0 | 4 PJ.
  3. Colo Colo | 4 body | – 1 | 4 PJ.
  4. Alianza Five | 3 body | – 1 | 4 PJ.

Crdoba Workshops 1-0 Cobresal

Se Paulo vs. Barcelona

  1. Crdoba Workshopy | 13 bodů | + 6 | 5 PJ.
  2. Takže Paulo | 9 bodů | + 5 | 4 PJ.
  3. Barcelona | 2 body | – 4 | 4 PJ.
  4. Cobresal | 1 bod | – 7| 5 PC.

Nejsilnější vs. Huachipato

Cech Porto Alegre vs. Studenti La Plata – ODLOŽENO –

  1. Nejsilnější | 7 bodů | + 2 | 4 PJ.
  2. Huachipato | 5 bodů | + 2 | 3 PJ.
  3. Studenti La Plata | 4 body | – 1 | 4 PJ.
  4. Cech Porto Alegre | 3 body | – 3 | 3 PC.

LDU z Quita 0-1 Junior z Barranquilly

Univerzita v Limě vs. Botafogo

  1. Junior z Barranquilla | 9 bodů | + 3 | 5 PJ.
  2. Botafogo | 6 bodů | 0 | 4 PJ.
  3. Univerzita v Limě | 5 bodů | -2 | 5 PJ.
  4. LDU z Quita | 4 body | -1 | 4 PJ.

Milionáři 1:0 Palestinci*

Flamengo vs. Bolvar

  1. Bolvar | 10 bodů | + 6 | 4 PJ.
  2. Palestina | 7 bodů | – 3 | 5 PJ.
  3. Flamengo | 4 body | 0 | 5 PJ.
  4. Milionáři | 3 body | – 3 | 5 PJ.

Palmeiras vs. Valley Independent

San Lorenzo de Almagro vs. Liverpool

  1. Palmy | 10 bodů | + 8 | 4 PJ.
  2. Valley Independent | 4 body | – 1 | 4 PJ.
  3. San Lorenzo de Almagro | 4 body | – 1 | 4 PJ.
  4. Liverpool | 4 body | – 6 | 4 PJ.

Pearl 2-0 Atltico Mineiro

Rosario Central vs. Caracas

  1. Atlético Mineiro | 12 bodů | + 4 | 5 PJ.
  2. Pearol | 9 bodů | + 6 | 5 PJ.
  3. Rosario Central | 4 body | – 1 | 4 PJ.
  4. Caracas | 1 bod | – 9 | 4 PJ.

River Plate 2-0 Libertad

Deportivo Tchira vs. Uruguayský národní

  1. River Plate | 13 bodů | + 7 | 5 PJ.
  2. Státní příslušník Uruguaye | 7 bodů | + 1 | 4 PJ.
  3. Svoboda | 4 body | – 2 | 5 PJ.
  4. Deportivo Tchira | 1 bod | – 6 | 4 PJ.

Výsledky a umístění Copa Sudamericana 2024 – datum 5

Obrana a spravedlnost 0-1 Independiente Medelln

Univerzita Csar Vallejo vs. Vždy připraven

  1. Nezávislý Medellín | 12 bodů | + 6 | 5 PJ.
  2. Vždy připraven | 10 bodů | + 7 | 4 PJ.
  3. Obrana a spravedlnost | 4 body | – 4 | 5 PJ.
  4. Univerzita Csar Vallejo | 0 bodů | – 9 | 4 PJ.

Cruzeiro vs. Union La Calera

Katolická univerzita v Quitu vs. FC Alliance

  1. Katolická univerzita v Ekvádoru | 10 bodů | + 7 | 4 PJ.
  2. Plavba | 6 bodů | + 3 | 4 PJ.
  3. Union La Calera | 4 body | – 4 | 4 PJ.
  4. Alianza FC | 1 bod | – 6 | 4 PJ.

Belgrano de Crdoba vs. Skutečný Tomayapo

Porto Alegre International vs. Delfn – ODLOŽENO –

  1. Belgrano de Crdoba | 6 bodů | + 2 | 4 PJ.
  2. Delfn | 5 bodů | + 1 | 4 PJ.
  3. Mezinárodní | 5 bodů | + 1 | 3 PC.
  4. Skutečný Tomayapo | 1 bod | – 4 | 3 PJ.

Národní Potos 2-1 Sportivo Trinidad*

Boca Juniors vs. Síla

  1. Fortaleza | 9 bodů | + 6 | 4 PJ.
  2. Boca Juniors | 7 bodů | 0 | 4 PJ.
  3. Národní Potos | 7 bodů | – 3| 5 PC.
  4. Sportovec Trinidad | 4 body | – 3 | 5 PJ.

Sportivo Ameliano 1-0 Rayo Zuliano

Atlético Paranaense vs. Dunaj

  1. Atltico Paranaense | 12 bodů | + 14 | 4 PJ.
  2. Ameliano Sportsman | 10 bodů | + 3 | 5 PJ.
  3. Dunaj | 4 body | 0 | 4 PJ.
  4. Zuliano Ray | 0 bodů | – 17 | 5 PJ.

Závody Montevidea 2-1 národní

Corinthians 4-0 Argentinos Juniors

  1. Závody v Montevideu | 11 bodů | + 5 | 5 PJ.
  2. Korinťané | 10 bodů | + 9 | 5 PJ.
  3. Argentinos Juniors | 6 bodů | – 6 | 5 PJ.
  4. Státní příslušník Paraguaye | 1 bod | – 8 | 5 PJ.

Lans vs. Metropolitanos

Cuiab vs. Deportivo Garcilaso

  1. Lans | 10 bodů | + 5 | 4 PJ.
  2. Cuiab | 8 bodů | + 5 | 4 PJ.
  3. Deportivo Garcilaso | 4 body | – 2 | 4 PJ.
  4. Metropolité | 0 bodů | – 8 | 4 PJ.

Racing de Avellaneda vs. Království Coquimbo

Sportivo Luqueo vs. RedBull Bragantino

  1. Racing de Avellaneda | 9 bodů | + 5 | 4 PC.
  2. RedBull Bragantino | 9 bodů | 0 | 4 PJ.
  3. Království Coquimbo | 4 body | – 1 | 4 PJ.
  4. Sportovní Luqueo | 1 bod | – 4 | 4 PJ.

Poslední den Copa Libertadores 2024 a Copa Sudamericana 2024 se bude hrát od úterý 28. května do čtvrtka 30. května, v prvních červencových týdnech však budou odložená utkání 2 týmů z brazilského Porto Alegre. (Gremio a Internacional) kvůli povodním a bouřím, které postihly tento sektor jihoamerického giganta.



zdroj

Stanislav Poláček
Stanislav Poláček
Stanislav Poláček je renomovaným sportovním redaktorem španělských novin. S rozsáhlou kariérou ve sportovní žurnalistice pokrýval mezinárodně uznávané sportovní události. Jeho zkušenosti a hluboké znalosti různých sportovních disciplín mu umožnily přinášet čtenářům bystré analýzy a relevantní zprávy. Jeho práce se vyznačuje přísností a oddaností novinářské dokonalosti.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments