In Flight Sports

Španělsko vstupuje do finále mistrovství Evropy hráčů do 17 let skandální výhrou

Španělsko se kvalifikovalo do finále mistrovství Evropy U17 poté, co porazilo Francii (6-1)vítězství, které týmu pod vedením Kenia Gonzala umožní bojovat o svůj pátý titul v kategorii a pečetí svou klasifikaci na Světový pohár v kategorii. Branky Segura, Gmez, Arufe a Cerrato

Španělsko potřebovalo sotva 144 sekund na otevření tabulky. Přefiltrovaný pas od Clary Serrajordi za francouzskou obranu nechal míč v kopačkách Celia Segura, který vstoupil do areálu a suverénně zakončil proti Ceylin Yilmaz. O tři minuty později dorazil druhý s podpisem Jediný Gmezkterý s využitím přihrávky Martiny Gonzlezové udeřil před startem francouzské branky.

Třetí dorazil za čtvrt hodiny. Bylo to umělecké dílo od La Arufe, který po příjmu z levé strany prolomil svou značku a perfektní nití zasunul míč do klece. O tři minuty později dorazil čtvrtý. Clara Serrajordi přešla z levé strany a Alba Cerrato se připojila k bodovacímu festivalu předvídat svou značku a soupeřův cíl.

Další dvojník Cerrato

Všichni hráči v týmu chtěli svou dávku výtečnosti. Laia López penalta proti francouzské kapitánce Lině Gay, což vedlo k pátému Španělsku v další hře. Clara Serrajordi si opět připsala velkou asistenci, tentokrát na a V Arufe co definovalo křížový výstřel. A znovu uběhly tři minuty, než přišla šestá. Alba Cerrato, nejlepší střelec turnaje (6)využila přihrávku od Celie Seguraové, aby zachránila svou značku v souboji rameno na rameno a definovala křížnou střelou.

Poločasové vychytávky francouzského trenéra přinesly své ovoce na začátku druhého poločasu. Auryane Abdourahim využil bočního středu, aby se dostal před značku Amaya García a podepsal První gól Francie a první, který Španělsko inkasuje na celém turnaji. Byla to malá skvrna na neposkvrněné desce, která nezkazila párty po závěrečném hvizdu.

Španělsko bude hrát o titul příští sobotu (17:00, RTVE) proti vítězi druhého semifinále, které se utká s Anglií a Polskem. Bude to naše jedenácté finále a budou usilovat o pátý kontinentální titul.