Thursday, May 23, 2024
HomeSportovníSLEDUJTE: Šestigólový thriller nyní, kdy volej Federica Valverdeho dostává Real Madrid proti...

SLEDUJTE: Šestigólový thriller nyní, kdy volej Federica Valverdeho dostává Real Madrid proti Manchesteru City na úroveň

Tato první část byla absolutní pecka. Oba týmy se dostaly zezadu do vedení, Manchester City byl posledním, kdo to dokázal, ale nyní byly ukotveny zpět a Real Madrid stáhl na 3:3.

Bernardo Silva zvýšil na 1:0 po 120 sekundách, před rychlými góly Eduarda Camavingy a Rodryga Goese na 2:1 po 14 minutách. Nicméně, Man City vstřelil dva góly v rychlém sledu sám ve druhé třetině, s laskavým svolením Phila Fodena a Joska Gvardiola.

Tím vedli 3:2, ale nyní je to opět vyrovnané. Vyšlo to z ničeho, ale Realu to bude jedno. Hluboký centr Viniciuse Juniora se dostal k Federico Valverdemu, jehož volej s šípem letěl do spodního rohu a zvýšil na 3:3.

Byl to neuvěřitelný zápas a chce to další obrat. Skvělý zásah od Valverdeho, který vstřelil svůj druhý gól v sezóně. Může to inspirovat Real Madrid, aby znovu skóroval pozdě, když se příští týden chystá na vítězství?