Thursday, May 23, 2024
HomeSportovníSLEDUJTE: Real Madrid dvakrát skóroval během dvou minut a vedl 2:1 proti...

SLEDUJTE: Real Madrid dvakrát skóroval během dvou minut a vedl 2:1 proti Manchesteru City

Jaký začátek jsme měli na Santiago Bernabeu. Poté, co Manchester City skóroval v úvodních 120 sekundách, Real Madrid nyní otočil zápas na hlavu ve velmi rychlém sledu a dvakrát skóroval na 2:1.

Přímý kop Bernarda Silvy umožnil hostům začátek snů, ale to Los Blancos rychle smazali. Nejprve Eduardo Camavinga vsítil vyrovnání poté, co jeho úder odrazil Ruben Dias do zadní části sítě.

O necelé dvě minuty později zvýšil Real Madrid na 2:1. Neuvěřitelná přihrávka od Viniciuse Juniora uvolnila Rodryga Goese, který vběhl do vápna, než prostrčil míč kolem Stefana Ortegu Morena, bolestně pro Man City.

Bylo to pozoruhodných úvodních 12 minut na Bernabeu a Carlo Ancelotti bude potěšen reakcí jeho týmu Real Madrid, že tak brzy zaostával. Budou po více gólech, protože příští týden chtějí získat výhodu proti Manchesteru.