Friday, May 24, 2024
HomeSportovníSLEDUJTE: Federico Valverde pokračuje v dominanci Realu Madrid proti Alaves

SLEDUJTE: Federico Valverde pokračuje v dominanci Realu Madrid proti Alaves

Real Madrid byl naprosto dominantní v úvodních 45 minutách zápasu s Alavesem a těsně před poločasem se mu podařilo přidat třetí gól na Santiago Bernabeu.

Byl to Jude Bellingham, kdo vstřelil úvodní branku Realu Madrid během úvodních 10 minut, a Vinicius Junior zdvojnásobil náskok během půlhodiny. Nyní je to 3:0 a pochází z nepravděpodobného zdroje: Federica Valverdeho.

Je to skvělý zásah od Valverdeho, který si ten gól po vynikající sezóně zaslouží. Real Madrid si třígólový náskok plně zasloužil a bude věřit, že ve druhém poločase může skórovat víc.

Carlo Ancelotti bude s výkonem svého týmu Real Madrid velmi spokojen a vzhledem k povaze jejich vedení by se mohl ve druhém poločase obrátit na lavičku náhradníků. Takoví jako Arda Guler, Luka Modric a Brahim Diaz budou zoufale toužit, aby se do toho zapojili.