Friday, May 24, 2024
HomeSportovníSLEDUJ: Andreas Christensen skóruje svým prvním dotykem, když Barcelona vede 3:2 proti...

SLEDUJ: Andreas Christensen skóruje svým prvním dotykem, když Barcelona vede 3:2 proti PSG

Barcelona zůstala na začátku druhého poločasu zmatená, když Paris Saint-Germain během pěti minut dvakrát skóroval a vedl 2:1. Dokázali však otočit zápas zpět ve svůj prospěch a vedou nyní 3:2.

Raphinha vstřelil úvodní branku Barcelony, která byla zrušena těmito dvěma pokusy Ousmane Dembele a Vitinha. Barcelona však od Brazilce vstřelila vyrovnávací branku svou vteřinou večera a nyní je Andreas Christensen, který jen šikovně nahradil Frenkieho de Jonga, znovu dostal do čela a zamířil domů z vynikajícího rohu Ilkaye Gundogana.

Jak obrovský moment to může být v této remíze. Barcelona by snila o vítězství v této první etapě, aby si příští týden usnadnila svůj úkol na Estadi Olimpic Lluis Companys, a jsou zpět na kurzu, aby to dokázali. Odezva PSG však jistě přijde v posledních minutách.