Thursday, June 13, 2024
HomeSportovní(SLEDOVAT) Dani Rodriguez dává šoku Mallorca Copa del Rey konečné vedení před...

(SLEDOVAT) Dani Rodriguez dává šoku Mallorca Copa del Rey konečné vedení před Athletic Club

Mallorca jde do poločasu s konečným vedením 1:0 Copa del Rey nad Athletic Club v Seville.

Výstavní akce spojuje dvě strany, u kterých se na začátku kampaně neočekává, že se dostanou do finále.

Tento vzor smolařů pokračoval i v úvodních 45 minutách na Estadio de la Cartuja, přičemž Mallorca byla v čele.

Baskická strana nesla většinu rané hrozby a Mallorca trpělivě čekala na svou šanci najít průlom.

Athletic Club nedokázal po několika pokusech vyklidit roh, záložník Mallorky Dani Rodriguez zachoval klid uvnitř vápna, aby zahajoval.

Mallorca se objevuje ve svém prvním finále Copa del Rey od vítězství v roce 2003 a nyní by mohla být pouhých 45 minut od zvednutí trofeje, poprvé za více než dvě desetiletí.

Athletic Club se snaží ukončit svou sérii šesti po sobě jdoucích finálových porážek, která se táhne až do roku 1984.