Friday, May 24, 2024
HomeSportovníPětihvězdičkový Real Madrid zaútočil na Alaves a přidal další vítězství v dominantní...

Pětihvězdičkový Real Madrid zaútočil na Alaves a přidal další vítězství v dominantní kampani La Ligy

Real Madrid 5:0 Alaves

Real Madrid už sice vyhrál titul v La Lize, ale ve své honbě za 99 body nepolevuje. V úterý k tomu udělali další krok, když odfoukli Alavese na Santiago Bernabeu.

Začátek byl pro domácí rychlý a úvodník našli během 10 minut. Toni Kroos prokličkovaný centr našel Judea Bellinghama a ten z ostrého úhlu dokázal nestydatě přelobovat míč přes Jesus Owono.

Před půlhodinou to bylo 2:0, protože Vinicius Junior zakončil skvělý týmový tah. Cut-back Eduarda Camavingy našel Brazilce šest yardů ven a ten neudělal chybu, aby zdvojnásobil výhodu Realu Madrid. Těsně před poločasem byly tři, když se Federico Valverde z velké vzdálenosti vrhl domů.

Real Madrid ve druhém poločase polevil, přesto našel další dvě branky. Za prvé, Vinicius Junior vystřelil domů poté, co byl rozehrán vzadu od Bellinghamu, než Arda Guler vstřelil další gól do své rostoucí sbírky.

Tento výsledek posouvá Real Madrid na 93 bodů a v posledních dvou zápasech se zaměří na další dvě vítězství proti Villarrealu a Realu Betis, což by završilo velmi dominantní sezónu La Ligy.