Thursday, June 13, 2024
HomeSportovníNový problém pro Manchester City... 3 dny od návštěvy Santiago Bernabeú

Nový problém pro Manchester City… 3 dny od návštěvy Santiago Bernabeú

Lnavštívit město Manchester al Stadion Selhurst Park sloužil k uzdravení Erling Haalandzapnout Kevin De Bruyne a dát odpočinek Bernardo Silva a Foden…a vyjít s dalšími pochybnostmi na obranu. Obranná křehkost, kterou skupina hráčů v poslední době projevuje Pep Guardiola Je to nejlepší zpráva pro Real Madrid, který přijme „občanský“ tým příští úterý 9. Santiago Bernabu. Problém, který by se mohl opakovat, pokud se potvrdí špatné pocity, které jste měli. Pokud Guardiol po průchodu šatnou.

“Josko (Gvardiol) má lehké fyzické problémy. Uvidíme, kdo bude k dispozici v úterý proti Madridu.”odhalit Pep Guardiola v mikrofonech TNT Sports po vítězství město Manchester před Křišťálový palác (2-4). Chorvatský střední obránce, který Letos v létě se stal nejdražším středním obráncem historie poté, co zaplatil Lipsku 100 milionů eurmusel být střídán v poločase, aby se dostal do vedení Akanji. Některé fyzické problémy, které mohou před zahájením remízy opusťte obranný rámec města ve čtverci které paralyzují svět fotbalu. Stojí za to připomenout, že v městské sestře jsou pro Pepovo schéma také dvě důležité části: Kyle Walker a Nathan Ak.

Návrat Stones

Další novinka v sestavě město Manchester byl vzhled John Stones. Anglický střední obránce, zraněný během poslední březnové reprezentační přestávky s Three Lions, se vrátil do sestavy proti týmu Unaie Emeryho a dnes proti Crystal Palace, Téměř po měsíci byl poprvé startér. Váhavý návrat, ve kterém rozdával světla a stíny před nejdůležitější událostí sezony. Střední obránce vyšel na 1:0 Jean-Philippe Mateta. Nejprve rozdával míč ve středu hřiště a poté mu francouzský útočník chytil záda po míči do prostoru. Další klíčový kousek, který byl také zpět k hovoru bylo Ederson Moraes. Brazilský brankář, zraněný v penaltovém rozstřelu proti Liverpoolu, být k dispozici pro zápas s Realem Madridpřestože v posledním zápase Premier neodehrál žádnou minutu.