Thursday, June 13, 2024
HomeSportovníMessi se vrací s gólem, ale Inter Miami zůstává trčet

Messi se vrací s gólem, ale Inter Miami zůstává trčet

EArgentinec Lionel Messi se vrátil s gólem tuto sobotu poté, co byl tři týdny mimo kvůli zranění, ale Inter Miami se doma proti Coloradu Rapids nedostal dál než 2:2 v osmém dni MLSčtyři dny od návratu čtvrtfinále Concacaf Champions League proti Monterrey.

Messimu při návratu stačilo jen dvanáct minut, aby skóroval poté, co se zotavil ze zranění stehenního svalu, kvůli kterému vynechal čtyři zápasy Interu Miami, ve kterých jeho tým přidal pouze čtyři body, a koncentraci argentinského týmu.

Mistr světa se rovná úvodní brance od Brazilce Rafael Navarro a on také carioca Leonardo Afonso dostal Inter Miami do vedení 2:1ale trochu Cole Bassett V roce 88 ztrpčil trenérovu týmu noc Gerardo ‘Tata’ Martino.

Messi se vrací, ale triumfy ne I Inter Miami 2-2 Colorado I MLS Souhrn a cíle

Vrátil jsem se na seznam Messi poprvé od loňského 14. března, kdy utrpěl svalové přetížení stehna, ale Utkání začal na lavičce po boku Luise Sureze a Španělů Sergia Busquetse a Jordi Alby.

Messi se v prvním poločase zvedl z lavičky, aby se zahřál, čímž vyvolal potlesk publika. Stadion Chaseale pro Inter Miami to byl jediný důvod k radosti v prvním poločase.

Protože navzdory tomu, že více útočí a vytváří další nebezpečí, Martinův klub O Campanu jsem přišel kvůli svalovému zranění ve 40. minutě do pravého stehna a o pár sekund později obdržel branku hostujícího týmu.

Cabral Skvěle dribloval v pokutovém území a byl sražen. Rozhodčí neváhal odpískat maximální penaltu a Navarro ji proměnil, aby Rapids získali výhodu. Jeho trefa byla jediná z prvního poločasu pro tým Colorada.

Messiho čas přišel po přestávce a dopad Argentince byl téměř okamžitý. V 57. minutě se dočkal asistence Negri a zakončil levou nohou z vnějšku. Střela, kterou tečoval obránce, překvapila brankáře a po dorážce k tyči skončila v zámezí.

Pro Rapids to byla psychická rána, kterou dostali Jen o dvě minuty později to bylo 2:1, práce Afonsa poté, co zakončil svévolně nízký centr od Ruize.

I bez zvýšení rytmu, Messi vytvořil nebezpečí pokaždé, když měl míč v držení a vyděsil Rapids v roce ’74, kdy Zahrál přímý volný kop z 25 metrů, který skončil těsně mimo.

Martino také ustoupil Busquets a Alba a Inter Miami si vychutnal tři body, ale V roce 88 se Rapids dočkal vyrovnání zásluhou Colea Bassettakterý překonal cíl Drake Callender střelou levou nohou uvnitř oblasti.

Pro Inter Miami to bylo zklamání, které skončilo Alba a Weygandt v prodloužení varovaličtyři dny po významné návštěvě Monterrey v ConcaChampions, ve kterém budou muset překonat prohru 1-2 v prvním zápase.