Friday, May 24, 2024
HomeSportovníLaprovittola sesadil Madrid z vedení v Rickyho nejlepší hře

Laprovittola sesadil Madrid z vedení v Rickyho nejlepší hře

El Real Madrid vedení zůstalo na hřišti Barcelona s méně skandální porážkou, než jaká mohla být vzhledem ke konečnému výsledku (85–79). Protože azulgranas penalizoval neslušný odchod bílých s částečným 27-4 na zadní straně Laprovittola (25+5 asistencí) a Ricky Rubio (11+2+4+4 krade). Ale ti z Chus Mateo Vzali svou hrdost, personalizovanou lépe než kdokoli jiný Paluba (14+13+2) a bojovali o výhru (64-63, min 33) dokud to rozhodčí dovolili. Nakonec slavný „kouzla“ paláce se znovu objevil.

Madrid spáchal v první části 15 nejhorších minut ve své novodobé historii, a že na dvoře, jako je Palau, si obvykle vybírá svou daň, a to velkou, jak tomu bylo. On apočáteční spejismo (3-8, min 2) ustoupil skutečné noční můře bílých, neúspěšný enceladus z trojitého (1/8 v prvním dějství), líný, pomalý a maximálně bezradný v obraně a v přesile v útoku bez kompasu a Zrychlené campazzo.

Všechny tyto negativní pocity byly zvýrazněny vstupem Ricky Rubiogenerální kapitán v otevřeném poli, který dokázal rozvinout svou nejlepší ctnost s obrovské množství chyb při střelbě na terče. úrodná půda pro něj, který přišel nahoru, dokonce se odvážil úspěšně házet.

V trochu více než sedm minut, co byl na hřišti, byla čtvrtina pro jeho tým +17. S tím šrafováním to také hodně souviselo. Laprovittolaže když jeho krajan a přítel Campazzo Posadil se se dvěma chybami a rozpustil si vlasy. Oba psali velkými písmeny částečná demolice z 27.-4 ke kterému jsem přispěl ty otevři se svými trojicemi založit maximální příjem, který (38-17, min 15).

Madridská statistická výsledková listina v té době byla okouzlující. Jeho útočná povolnost byla skoro stejně rozhořčená jako jeho nedostatek útoku. Za těch 15 minut se jeho krvácivá bilance snížila na sedm košů, tři trojky a čtyři dvojky. Ani Musa (1/6 tc) a Hezonja (2/8), dvě podezřelejší hrudky, nebyly osvobozeny od posměchu.

Vyjádřete vzkříšení bělochů

Když se pohřeb v Madridu zdál nevyhnutelný (40-19, min 16), rozhodl se Chus Mateo pro starou gardu (Chacho, Rudy a Llull) a nezdolný duch bělochů se konečně objevil u menorských mandarinů a kasty Deck, kteří vedli běh 2-14, který přivedl jejich tým zpět k životu (42-33, min 20).

Odtud byl zápas vyrovnaný. Bára ztratila energii a úspěch a Madrid se konečně zatlačil, začal vidět koš a i přes neexistující osobní čtvrtou Tavares kvůli bloku na Willyho bojoval o vítězství (57-54, min 28). Deck a Musa svůj tým ještě více přiblížili (64-63, min 33).

Ale Tavaresův fiftýn a technika Poiriera poté, co ho beztrestně porazili pod košem Parker a Veselý, umožnily Blaugranas znovu otevřít mezeru (78-71, min 38). A Laprovittola, ten obvyklý, uzavřel zápas rozhodující trojkou a košem pro Madridčana, který se v prvním poločase utopil, ale zemřel na břehu.