Friday, May 24, 2024
HomeSportovníKroos: "Hněv Bayernu je oprávněný, hru bylo třeba nechat dohrát"

Kroos: "Hněv Bayernu je oprávněný, hru bylo třeba nechat dohrát"

EZáložník Realu Madrid, Toni Kroosovámluvil o kontroverzním ofsajdu v nedávném duelu proti Bayern de Mnichve druhém zápase semifinále Ligy mistrů, a který způsobil “No gol” od De Ligta což by znamenalo 2:2 v poslední minutě zápasu.

Obránce Bayern v prodloužení vyrovnal, ale vteřiny před jeho střelou rozhodčí Szymon Marciniak už zapískal poté, co jeho asistent zvedl praporek pro a kontroverzní ofsajd. Asistent ani rozhodčí nedovolili pokračovat ve hře, která skončila míčem v brankářské síti. Měsíci když s bílými hráči i samotným brankářem už po zaslechnutí hvizdu přestali.

Tuchelovo brutální křupnutí: “Mít koule na vztyčení vlajky…”VÝKON STATISTIKY

“Bylo to špatné rozhodnutí. Musíme nechat hru pokračovat a hru dohrát.”, říká Kroos v podcastu, který režíruje se svým bratrem Flixem. “Myslím, že chyba je hlavně u asistenta,” poznamenal. “Protože když zvedne praporek, rozhodčí pochopí, že to viděl jasně a věří, že pravděpodobně došlo k ofsajdu ze tří metrů,” vysvětlil Kroos, který chápal frustraci Bayernu z rozhodnutí. “Hněv je oprávněný, protože musíte čelit situaci až do konce, 100%”.

Stojící hráči

ti, Kroos Chtěl také upřesnit, že si není jistý, zda by obránci Madridu střelu zastavili nebo ne. De Ligt pokud předtím nezazněla píšťalka rozhodčího. „Nevím, jestli došlo k hromadnému zastavení, protože bylo před aukcí dobře slyšet píšťalku. “Bylo zaznamenáno, že napětí kleslo mezi všemi, kteří chtěli hru bránit.”připraveno.