Wednesday, June 26, 2024
HomeSportovníKontroverze, která zapaluje sítě: proč rozhodčí nenechá pokračovat v útoku, který mohl...

Kontroverze, která zapaluje sítě: proč rozhodčí nenechá pokračovat v útoku, který mohl být 0:2?

GAnaba 0-1 crdoba v 84. minutě při téměř dětském odpojení od obrany š Pouze Atltic pro srdce Barçy na Estadi Johan Cruyff. Nevinný krátký kop z faulu ve středu pole umožnil Antonio Casas jít sám proti brankáři. Rozhodčí ale odpískal a zakousl hru v zárodku což mohlo být klíčem k remíze.

Důvod, proč rozhodčí požádal o opakování podání, se zdá být jasný a dokonce ještě předtím, než se míč kutálel naléhavě požádal, aby byl odtažen. Asi o deset metrů dál. Casas tomu nevěřil a jeho protesty mu vynesly žlutou kartu. Okamžitě paralelně začaly sociální sítě „bublat“ rozhořčením nad kontroverzní krok, který přiměje lidi mluvit během týdne.

A navíc, Z možných 0-2 to šlo do nerozhodného stavu (1-1) pouhým mrknutím oka. V 87. minutě “Pocho” Roman vyrovnal zápas a bez času na reakci se andaluský tým vrátil domů bez jakékoli další výhody faktor campo čelí finále druhý úsek povýšení do jednoho ze dvou týmů.