Wednesday, May 29, 2024
HomeSportovníHoward a Miller-McIntyre berou Bolognu a přibližují Baskoniu k play off

Howard a Miller-McIntyre berou Bolognu a přibližují Baskoniu k play off

El Baskonia udržoval typ a ruku v ruce s Howard (34 bodů a 5/13 t3), McIntyre (16+4+7) r Marinkovič (17), dobře podpořený v malbě Mnich (12) r Costello (6+9) výhra na kurtu Virtus (91-95) potvrdit své osmé místo v základní části. Vítězství, které jim dá příležitost zahrát si kvalifikaci o play off na jediný zápas v Play-In na hřišti Maccabisptimo

Ten klíčový zápas bude v úterý a faktor kurtu nebude zdaleka tak důležitý jako v jiných zápasech, jak je známo Maccabi hraje své domácí zápasy v pavilonu Aleksandara Nikolice (bývalý Pionir Hall) v Bělehradě, exilu, do kterého byl nucen pro válečný konflikt do kterých je zapojen Izrael.

Ve stejném scénáři Baskonistas padl v prvním zápase základní fáze (89-81), ale nedávno, 1. února, vyhráli v Buesa Areně ve druhé noze (92-82). V každém případě jde o dostupného soupeře, zejména v rámci jednoho zápasu a na neutrálním kurtu. Dalším příběhem by bylo hrát v Menorah Mivtachim Arena, mýtický pavilon ‘Ruka Eliášova’.

Dvě kulky pro kvalifikaci do play-off

To bude příští úterý první kulka, kterou bude mít Baskonia pro přístup do play off. I kdybych to promarnil prohrou v Bělehradě bude mít druhou šanci na křižovatce, která mu bude čelit příští pátek k poraženému z křížení Anadolu Efes a Virtus Bologna, v tom případě již s faktorem soudu ve prospěch. A Buesa Arena V takové pozici vám může dát křídla.

Tato dvojitá příležitost Vitoriané si to tvrdě vybojovali vítězstvím na hřišti Virtusukteří měli stejný podíl jako oni, když dosáhli tohoto posledního dne se stejným zůstatkem (17-16). Ti z Ivanovič Nezačali dobře a Belinelli, Hackett y Shengelia Vedli první italský demarraje (17-12, min 8).

Střídat Howarde, Se 13 body oživil Baskonisty (38-38, min 16). Ale ani trojskokan Baskonista to nezvládl. Lundbergkterý spolu s Polonara udělat a částečná 13-0 (51-38, min 19). Dva ‘2+1’ z Mnich Opustili Baskonii naživu (53–44) odpočívat.

Brutální Miller-McIntyre vede částečně 1-12

Znovu Howard zahájil svůj tým v restartu 8 body a 3+1 (57-54, min 23). Ale Shengelia a Belinelli odpověděli (64–54). Pak byli Marinkovič, Howard a a Miller-McIntyre hvězdný, s 8 bodů v řadě (12 ve třetí čtvrtině)kteří umožnili a částečná 1-12 (67-73, min 29). Ačkoli Virtus dorazil živý v poslední čtvrtině s trojky Dobric a Lundberg (74-75).

Ale ve čtvrté čtvrtině se znovu objevil Howardova grimasa, která s 11 body (dvě trojky, ‘2+1’ a dva trestné hody) založili maximální výhoda Baskonisty (83-90, min 37). Vypadalo to jako konečný útěk, ale Abass y Mickey zápas vyrovnali (90-90). A šel Costello Prozřetelným kohoutkem a dvěma trestnými hody si definitivně zajistil vítězství.