Tuesday, May 28, 2024
HomeSportovníDva zápasy a pokuta, sankce, která se rýsuje pro Cristiana

Dva zápasy a pokuta, sankce, která se rýsuje pro Cristiana

Dvě herní sankce a vysoká finanční pokuta. To je sankce, která se rýsuje pro Cristiana Ronalda po jeho přímém vyloučení tento týden v semifinále Saúdského superpoháru proti Al Hilal (porážka 2:1).

Na základě toho, co shromáždil rozhodčí Mohammed Al Huwaish, Portugalci by mohli mít alespoň tuto sankci, i když zatím není nic definitivního. Federace si vyžádala obvinění od Al Nassra a klub musí ještě do této soboty doručit obvinění portugalského hráče. Do neděle tedy nebude nic oficiálního.

Připomeňme si to CR7 byl vyloučen v 88. minutě druhého semifinále Superpoháru saud poté, co zaútočil dvěma lokty na soupeře na křídle z frustrace z porážky, která Portugalce vyřadila z finále tohoto Superpoháru. Hra přišla v posledních minutách utkání. Cristiano chtěl získat míč a rychle podávat a dvakrát udeřil soupeře loktem, čímž si od rozhodčího vysloužil přímou červenou kartu.

Cristiano v Arábii ztrácí nervy: útok na soupeře, červená karta a pohrdání rozhodčími

Nebylo tam všechno. Nejzávažnější věc přišla později, když Cristiano pohrozil rozhodčímu pouhým gestem zdvižením pěsti, i když od té doby přestali, zatímco on pokračoval v protestech. Cristianoova show pokračovala, když odešel do šatny a oslovil místní publikum Al Hilal, který nakonec vyhrál tento Superpohár proti Al Ittihadovi Karima Benzemy.

Cristiano nemohl hrát, alespoň proti Al-Feiha (pátek 19.) a Al-Khaleej (sobota 27.), čekající na další sankční zápasy.