Thursday, June 13, 2024
HomeSportovníDouble Giuliano při jeho debutu s argentinským olympijským týmem

Double Giuliano při jeho debutu s argentinským olympijským týmem

Giuliano Simeone Nemohl začít svou cestu k dalšímu lépe olympijské hry. Nejmenší z Simeone byl zahrnut uživatelem Javier Mascherano v předběžném seznamu 23 hráčů na akci Pars a v prvním přípravném utkání zanechal stopu útočník dvěma góly. Před přípravou Albiceleste odhazovat, colchonero již prokázal svůj skvělý skórovací instinkt.

V prvním ze dvou odehraných zápasů Argentina ante ParaguayArgentinci vyhráli 2:0 zásluhou hráče z Alavs. Nejprve byl centr do vápna nasměrován do zadní části sítě a poté následovala razantní střela do středu.

Potřeboval jsem jen 20 minut Giuliano aby zvýšil svůj počet bodů s týmem své země a nepochybně mu to hodně zkomplikuje Mascherano před cestou do Francie.

po schůzce, Giuliano Poznamenal: “Jsem velmi rád, že jsem v tomto předběžném výběru a že jsem přidal minuty v těchto dvou zápasech. Mohl jsem ukázat trochu z toho, co mohu dát. Seznam je velmi velký a jsou zde velmi dobří hráči.”