Friday, May 24, 2024
HomeSportovní"Co když je královna Letizia z Královské společnosti?"

"Co když je královna Letizia z Královské společnosti?"

Finále Queen’s Cupu, které se bude konat tuto sobotu na stadionu La Romareda v Zaragoze, bude mít hvězdnou přítomnost dvou královen Španělska: Alexia Putellasová y paní Letizia. Účast panovníka by měla být normou, protože podle toho se soutěž jmenuje, ale bohužel je to výjimka.. Ze 41 dosud distribuovaných titulů vyhrál ten, který vyhrál Karb

nebo v roce 1981 do Atlética de Madrid v roce 2023, Jeho Veličenstvo bylo přítomno pouze při jedné příležitosti.

11. května 2019 předala Doña Letizia pohár šampionů Sandře Ramajo, kapitánce Real Sociedad.

který vyhrál ve finále hraném na stadionu Los Cármenes v Granadě proti Atléticu de Madrid. Snímek toho, jak Irunarra přebírá trofej z rukou panovníka a zvedá ji k narazskému nebi, zůstal na věčnost. O pět let později hraje Real Sociedad znovu finále poháru

všemohoucí

Barcelona na území Maño.

Minulý týden Casa Real překvapila – protože je to překvapení – potvrzením přítomnosti královny na uvedené schůzce

. A začal jsem přemýšlet: ‚Uvidíme, jestli

paní Letizia

Bude to od Královské společnosti…’.

V drbnách říkají – protože nemám to potěšení setkat se s ní osobně – že panovník nemá rád fotbal

. Nebo se mu to alespoň nelíbilo, protože

Infanta Sofia

Stal se fotbalistou a

Princezna Eleanor

fotbal a už se ví, že pro naše děti udělají rodiče cokoliv. Poté, co se Doña Letizia zúčastnila vítězství ve Světovém poháru v Sydney a navzdory všemu, co se tam stalo, byla svědkem toho se svou dcerou v první osobě, přiblíží Doña Letizia opět fotbal na oficiální akci.

Rád bych si myslel, že si to oblíbil a pochopil, že jeho přítomnost je důležitá i mimo fotografii