Friday, May 24, 2024
HomeSportovníChristian Scandal: Útočí na soupeře, je vyloučen a ohrožuje rozhodčího

Christian Scandal: Útočí na soupeře, je vyloučen a ohrožuje rozhodčího

Skandál Cristiana Ronalda! Portugalský útočník Al Nassr byl vyloučen v 88. minutě druhého semifinále Saúdského Superpoháru poté, co dvěma lokty napadl soupeře na křídle kvůli frustraci z porážky (2:1), která Portugalce opustila. z finále tohoto Superpoháru.

Hra přišla v posledních minutách utkání. Cristiano chtěl získat míč a rychle podávat Dvakrát udeřil soupeře loktem a vysloužil si červenou kartu. přímo rozhodčím.

Nicméně, To nejvážnější přišlo později, když Cristiano vyhrožovaljednoduše gestem, k rozhodčímu, zvedl pěst, i když od té doby přestali, zatímco on pokračoval v protestech.

Cristiano’s show be když odešel do šatny a oslovil veřejnost domov Al Hilala, který viděl svůj tým hrát ve čtvrtek finále Superpoháru proti Al Ittihadu Karima Benzemy.