Tuesday, May 28, 2024
HomeSportovníČerstvé defenzivní bolení hlavy pro Manchester City před zápasem s Realem Madrid

město Manchester čelí rostoucí krizi obranných zranění před střetnutím s Realem Madrid 9. dubna.

Klíčové duo Kyle Walker a Nathan Ake zmeškali svůj poslední zápas před odjezdem do Madridu, protože obhájce titulu Premier League bojoval o vítězství 4:2. Křišťálový palác.

Pep Guardiola potvrdil, že dvojice bude chybět v Selhurst Parku a jejich šance na let do Madridu zůstávají nejasné.

Vítězství v Londýně však mohlo Guardiolovi způsobit další ztrátu, když Josko Gvardiol v poločase vypadl.

Chorvatský reprezentant se už druhou třetinu neobjevil se spekulacemi, jaký je jeho stav.

Guardiola potvrdil, že rozhodnutí nahradit ho bylo kvůli zranění, ale bylo to preventivní opatření.

“Důvodem, proč Josko odešel, bylo to, že cítil škubnutí a my jsme nechtěli riskovat žádná zranění,” podle zpráv z Manchesterské večerní zprávy.

„Uvidíme, které hráče máme k dispozici, protože Josko má malý problém. Jdeme na další.”

Guardiola v následujících dnech posoudí své možnosti, než učiní rozhodnutí o cestě do španělské metropole.

City má trénovat 8. dubna v Madridu a to by mohlo poskytnout představu o jeho defenzivních možnostech.