Friday, July 5, 2024
HomeSportovníBrazílie volá po penaltě pro Viniciuse: "Bylo nám velmi ublíženo"

Brazílie volá po penaltě pro Viniciuse: "Bylo nám velmi ublíženo"

Brazílie volá po možném trestu Vinicius že rozhodčí na hranici poločasu neupozornil. Hra se odehrála v minuta 43 když Brazilec vstoupil do oblasti a po změření rychlosti upadl Daniel Muoz. Protesty fotbalisty Realu Madrid byly zřejmé, ale ani rozhodčí První ani VAR Pak viděli maximální trest.

V té době, canarinha Už jsem vyhrál 1:0 gólem z Raphinha ve 12′. A krátce nato v prodloužení vlastní Daniel Muoz zvýšil na 1-1 definitivní pro Kolumbii. Remíza, kvůli které se Brazílie musí ve čtvrtfinále Copa America střetnout s Uruguayí.

Rozhodčí byl rozhodčí. Uvnitř stadionu jsme penaltu neviděli jen já a VAR, což jistě existovalo

Dorival junior

Brazilské protesty

po schůzce Dorival juniorselektoru Canarinhakritizoval venezuelské rozhodčí Jess Valenzuela a asistenti VAR. “Rozhodčí byl rozhodující. Uvnitř stadionu neviděl penaltu jen on a VAR, což určitě existovalo.” “Brazílie byla velmi zasažena”prohlásil na tiskové konferenci po utkání na Levi’s Stadium v ​​Santa Claře. „V tu chvíli to bude 2:0 a s rychlostí, kterou máme…“, posteskl si.

Možná penalta pro Viniciuse Nebyl to jediný kontroverzní krok setkání. Předtím se VAR rozhodl anulovat gól Kolumbie kvůli ofsajdu Davinsona Sáncheze ve 23. minutě Nicméně z video arbitráže Čára byla nakreslena na Jhon Córdoba která ač je předsunutá, do děje nezasahuje.