Wednesday, May 29, 2024
HomeSportovníAtletico Madrid zajistilo vítězství v prvním zápase nad Borussií Dortmund – to...

Atletico Madrid zajistilo vítězství v prvním zápase nad Borussií Dortmund – to vše bude hrát příští týden

Atletico Madrid je ve slušné pozici pro postup do semifinále Ligy mistrů, když si v prvním zápase čtvrtfinále zajistilo vítězství 2:1 nad Borussií Dortmund na hřišti Civitas Metropolitano.

Rodrigo De Paul se vrátil k týmu Atleti poté, co zmeškal poslední zápas proti Villarrealu kvůli vyloučení, a byl to on, kdo během pěti minut vše nastartoval. Katastrofální moment obrany Dortmundu pustil Argentince do branky a nemýlil se.

V prvním poločase to bylo 2:0. Antoine Griezmann sebral míč po dalším obranném mixu a zahrál si na Samuela Lina, který zakončoval daleko za Gregorem Kobelem a skvěle nastartoval domácí.

Dortmund však vstřelil velký gól pozdě, protože Sebastian Haller našel v 81. minutě zadní branku, což dává německým gigantům něco před druhou odvetou příští týden.

V Dortmundu se bude hrát za šest dní. Atlético Madrid bude zklamané po pozici, kterou drželo v poločase, ale stále má výhodu.