Friday, May 24, 2024
HomeSportovníAl Hilal zvyšuje svou bilanci vítězství a nechává Benzemu bez Superpoháru

Al Hilal zvyšuje svou bilanci vítězství a nechává Benzemu bez Superpoháru

AHilal zvedl titul šampiona Saúdského Superpoháru poté, co ve finále porazil aktuálního šampiona Al Ittihada (1-4). Karim Benzema zůstal nepovšimnut v zápase, ve kterém byl Malcom ‚hvězdou‘, která skutečně zazářila.

Jorge Jess vyhrál zápas znovu proti Mueco Gallardo. Portugalský trenér porazil svůj protějšek na lavičce v pěti zápasech, ve kterých se proti sobě postavili. Nicméně, Toto vítězství Al Hilal nebylo tak snadné, přestože výsledková tabulka ukazuje něco jiného. Brazilec Malcom oblékl superhrdinský oblek a s dvojkou přinesl do vitrín Al Hilal čtvrtý arabský superpohár.

Výsledek byl přehnaný pro Al Ittihada, který měl během zápasu pár dobrých minut, ale Obranná křehkost ho odsoudila proti nelítostnému rivalovi. Stačilo pouze Malcomovi, aby otevřel skóre po velké zdi s Al Shehri, ale penalta Renana Lodiho na Hamdallaha vyrovnala skóre, i když Bono střelu zastavil, na odraženém míči nemohl nic dělat.

Gól Al Dawsariho v poločase ještě zkomplikoval finále Al Ittihad, který se sotva přiblížil k Bonovu brankáři. Úvod Filipe Joty ve druhém poločase neměl očekávaný efekt a když už se zdálo, že už góly padat nebudou, měl na starosti tresty na konci zápasu Malcom, i když v dorážce byl ještě gól Nassera Al Dawsariho. čas.

Al Hilal vyhraje první ze čtyř soutěží, ve kterých v této sezóně startuje. Al Ittihadovi, který byl aktuálním šampionem Saudi Pro League a Saudi Super Cupu, už K záchraně už tak špatné sezony mu zbývá jen Arabia Cup.